PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3949}

Atak na posterunek 13

Assault on Precinct 13
7,0 4 655
ocen
7,0 10 1 4655
7,5 10
ocen krytyków
Atak na posterunek 13
powrót do forum filmu Atak na posterunek 13

...podstawowe pytanie: dlaczego ci dwaj więźniowie z autobusu nie dali nogi przy pierwszej nadarzającej się okazji tylko heroicznie i po amerykańsku bronili tego posterunku, śmieszne. Ten sam motyw osaczenia sto razy lepiej wypada w Księciu Ciemności.

ocenił(a) film na 10
marckoza

Bo nie mieli jak uciec. Gangsterzy sprzątnęliby ich od razu.

Shiloh

Ee tam , recydywa doświadczona w strzelankach i zabijaniu, mająca dostęp do broni, jednego policjanta i dwie przestraszone laski przeistacza sie w obrońców ludzkości, a i ci "gangsterzy" nie wyglądali mi na geniuszy strategii obław posterunków.

ocenił(a) film na 10
marckoza

Chyba nie oglądałeś uważnie. Bo gdybyś oglądał uważnie, twój komentarz byłby zupełnie inny.

Wyłączam się z dyskusji.

Shiloh

I po co tak sie spinać, to tylko film, a oglądałem raczej uważnie

ocenił(a) film na 6
marckoza

Pewnie właśnie o to chodziło w filmie. Że dwóch kryminalistów w obliczu niebezpieczeństwa zamiast uciekać przyłączyło się do stróżów prawa w imię wyższej sprawy. I to nie jest fantastyka, w przypadkach wielu buntów w więzieniach część skazanych wspólnie ze strażnikami próbowała przywrócić porządek.

mhrocznyszatan

Ale Napoleon Wilson to nie był zwykły kryminalista.To był swego rodzaju filozof,wystarczy posłuchać jego tekstów.Teksty w tym filmie zupełnie rozbrajają.Kiedy przez korytarz przemknęła laska czarny mówi do Wilsona "Muszę przyznać że się wspaniale ruszasz,jak człowiek o stalowych nogach" Wilson miał kule przywiązane do nóg.Starker pyta się Wilsona dlaczego ma tak na imię.Pada odpowiedz "Powiem Ci w chwili śmierci" albo inne rarytasy."Nie dam Ci fajki bo może Ci zaszkodzić" Odpowiedz "Nie chcesz czuć konkurencji" czy inne "Mamroczesz trochę ale złapałem ogólną idee" "Dzień jest jak kobieta,szybko przychodzi i zawsze Cię zostawia" "Policjant życzy mi powodzenia,jestem stracony" Jest tego cała masa.W filmach Carpentera zazwyczaj główny bochater był negatywem ale z drugiej strony był pozytywny.

ocenił(a) film na 6
wreathchlors

"W filmach Carpentera zazwyczaj główny bochater był negatywem ale z drugiej strony był pozytywny."

What the hell?

mhrocznyszatan

Wilson był przestępcą ale nie do końca negatywnym,podobnie jak Snake w Ucieczce z New York.

ocenił(a) film na 10
marckoza

they live najgorszy? obey!

ocenił(a) film na 10
marckoza

Jeden z najgorszych filmów Carpentera? Sleep....Sleep...Sleep...

ocenił(a) film na 7
marckoza

Jeden przestępca przecież wychodził kanałami, i co się z nim stało?

ocenił(a) film na 9
Oro

yyy, no zgadnij, nawet jest tam scena przedstawiająca... jego dalsze losy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones