PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10048482}
7,8 31
ocen
7,8 10 1 31

Manor Lords
powrót do forum gry Manor Lords

Ja rozumiem, że gra jest we wczesnym dostępie, ale jej nie da się nawet uruchomić, bo wyskakują jakieś błędy. Gdy wreszcie znalazłem na forum podpowiedź w jakich plikach wykonać robotę za programistów i co pozmieniać, to uruchomiona gra działa jakąś minutę może trzy. Po minucie sama się zamyka wyrzucając tony informacji o błędach. Gdy już cokolwiek zadziała widać, że gra będzie totalną katastrofą.
Marketing oparty o legendę, że twórcą jest jedna osoba jest kłamliwy. Zaglądając na listę twórców, która odważnie zamieszczona została w samej grze, poczułem się oszukany kłamliwą reklamą. Tabun ludzi w stu procentach oparł grę wyłącznie na możliwościach silnika Unreal 4 który był wadliwy i szybko zastąpiony wersją 5. Nie widać absolutnie żadnego wkładu własnego twórców oprócz jakiejś tam dostatecznej wiedzy na temat Unreala. Gra jest jednym wielkim oszustwem i mimo szczerych chęci jako klient nabity w butelkę wolę odinstalować, odzyskać miejsce na dysku i zapomnieć, że kiedykolwiek miałem ochotę wesprzeć tego "niezależnego, samotnego" twórcę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones