Michael LandonI

Eugene Maurice Orowitz

7,9
547 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Landon

W dzieciństwie babcia często mi mówiła, że miał romans z Melissą Gilbert (gdy dorosła) czyli z jego serialową córką z Domku na Prerii.
Ktoś coś wie na ten temat?

littlelinkinquar

Witaj , on nie miał z nią żadnego romansu, mało tego, był jej przybranym ojcem :)

littlelinkinquar

Babcia nie powinna Ci mówić (w dzieciństwie) rzeczy wyssanych z palca :-) A fe...

littlelinkinquar

podłe insynuacje.

littlelinkinquar

Romans (czyli związek pozamałżeński) z aktorką grającą córkę w serialu, nawet gdyby był, nie byłby bardziej naganny, niż jakikolwiek inny romans, skoro chodzi o dwoje dorosłych ludzi, którzy poznali się w pracy, po prostu. Ale skoro wywołano tę kwestię w przypadku ś.p. M. Landona, to niesposób nie przypomnieć fragmentu oficjalnego życiorysu W.Allena (z Filmweb'u): 'Obecna żona Soon-Yi jest jego i Mii Farrow adoptowaną córką.'. Jeżeli ktoś tak postępuje, a jednocześnie ma czelność wychodzić do ludzi z nowymi filmami, to jest albo bezgranicznie bezczelny, albo bezgranicznie głupi, a najpewniej i to i to. Dlatego dla mnie nie istnieją ani jego filmy, ani cokolwiek innego, co publikuje. Nie pojmuję, jak to możliwe, że na kolejne jego filmy idą do kin jacykolwiek widzowie. Może o tym nie wiedzą?

littlelinkinquar

wstydź się

the_men_from_okinawa

Dlaczego? Przecież to nie moja teoria tylko tak mi za dzieciaka gadano. Czytaj ze zrozumieniem.

littlelinkinquar

Nie przejmuj się wariatami

the_men_from_okinawa

Ty się wstydź

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones