John RussellI

John Lawrence Russell

7,0
373 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Russell

...jest odpowiedzialny za to, że pominięta została rola "szeryfa" Stockburna w Pale Rider. Jedna z kluczowych bądź co bądź dla tego filmu postaci i bardzo przekonująco zagrana przez bardzo dobrego aktora jakim był John Russell. Dla wszystkich miłośników dobrego Kina (nie tylko westernów) jest to rzecz oczywista, niezaprzeczalna, fakt !!! ...niekompetentnie zignorowany ...eech

thebeard

Spokojnie, nie musisz pisać wszędzie o tym. Filmweb ma sporo luk jeżeli chodzi o obsady (zdążyłem się do tego przyzwyczaić). Osobiście dopilnuje, aby obsada była w 100% poprawna i wszyscy się w niej znaleźli (poczekaj kilka/kilkanaście dni). Pozdrawiam!

BartSmith

od posty thebeard Minęło już prawie 11 Miesięcy a dalej nie dopisano John Russella do Obsady filmu Pale Rider

Janznajomski

Fakt, nie zauważyłem daty, moja wina. A co do Russella to się nie martw, zrobiłem 3 kontrybucje niedawno żeby obsada była w 100% zgodna z filmem i imdb. Niestety, w międzyczasie jakaś osoba dodała Russella po mojej kontrybucji, do tego źle go opisując (i zapewne ta kontrybucja będzie odrzucona)! Liczę, że do końca miesiąca cała obsada będzie w 100% skończona i poprawiona (możesz sprawdzić w oczekujących kontrybucjach - z 4 oczekujących, jedna nie jest moja, ta z samym Russellem).

BartSmith

to przypomina funkcjonowanie naszych urzędów

Janznajomski

no końcu dodali go do obsady pale rider

Janznajomski

Jeszcze tylko Beeshop ustawi kolejność i będzie jak należy.

BartSmith

Świetnie, znowu stoi na czele swoich zastępców (albo może raczej leży ?). W każdym razie thx !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones