Frank Sinatra

Francis Albert Sinatra

8,1
1 955 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Frank Sinatra

Poszukuję Sinatry płyt. Wiem, że jest dużo singli, tych najbardziej popularnych, ale jednak wolałabym płyty, choć jest ich dość sporo i niestety nie wszystkie można szybko znaleźć. Dlatego pytam się, czy ktoś może je ma albo wie na jakich stronach można je znaleźć.

MGhost

Pytanie stare, ale może komuś przyda się ta wiedza - w Media_Markt jest boks z 5 płytami zawierającymi nawet mało znane piosenki Sinatry za śmieszne 17 zł.

madz20

Pamiętasz może jaki tytuł nosił ten zestaw? "Blue Eyes Essentials", "100 Hits - Frank Sinatra Collection" czy jakiś inny? Bo nie wiem czy szturmować Media Markt ;)

magmos

"Blue Eyes Essentials" :).

madz20

dzięki!

magmos

Witam. Ja w empiku również za śmieszną cenę odnalazłam jakiś czas temu płytę (de facto 2 płyty w opakowaniu). Jest bardzo dużo utworów, a ewenement polega na tym, że są tam piosenki w wykonaniu nie tylko Franka, bo także i Bennetta i mniej przeze mnie lubianego Buble. <- "My kind of music"

madz20

Śmieszne 17 zł? A po co więcej? Sinatra już dawno nie żyje, pieniądze pewnie biorą jego dzieci, a one pewnie też ich mają po uszy.

filmowy_laufer

Powstrzymam się od wyłożenia komentarza, który mam w głowie, bo nie chce Cię urazić. Wnoszę, że jestem od Ciebie starsza i z ludzkiej życzliwości polecam na przyszłość trochę wstrzemięźliwości w dzieleniu się spostrzeżeniami.

madz20

Śmiało, pisz.

P.S. Tak, wiem, muzyka powinna mieć swoją wartość.

MGhost

W Biedronce do kupienia płyta Sinatry In the Wee Small Hours na winylu za 50 PLN.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones