PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32808}

Więzienny rock

Jailhouse Rock
7,2 1 595
ocen
7,2 10 1 1595
6,0 4
oceny krytyków
Więzienny rock
powrót do forum filmu Więzienny rock

8/10

ocenił(a) film na 8

Świetny film,bardzo dobra muzyka no i wielki ELVIS.Polecam

tomek1973_2

Ja niestety nie mogę go ocenić, bo mój angielski jest slaby i praktycznie nic nie rozumiałam a nie znalazłam nigdzie tego filmu z polskim lektorem lub napisami za darmo online :(
Po niemiecku płynnie, niestety niemcy maja to do siebie, ze wszystkie filmy w TV lub na necie są... dubbingowane... To już wolałam oglądać w oryginale niż ze sztucznym i mega słabym dubbingiem. Jedyne co mi się ciśnie na usta jak oglądam dubbingowane filmy to: G*WNO.

Strasznie byłam ciekawa roli Elvisa i padło właśnie na ten film. Jedyne co o nim mogę powiedzieć to cudowny głos i piękny uśmiech.

love_panic

PS. Bardzo szkoda mi Judy, która zginęła w wieku 24 lat (to tak jak James Dean - obydwoje w moim wieku) trzy dni po zakończeniu zdjęć do tego filmu :-(
Ciekawe czy to zdanie jest prawdziwe... 'Elvis Presley, który partnerował jej w ostatniej produkcji był podobno tak załamany jej śmiercią, że nigdy nie obejrzał ich wspólnego filmu. '

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones