PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30695}
7,8 23 106
ocen
7,8 10 1 23106
7,4 11
ocen krytyków
Rio Bravo
powrót do forum filmu Rio Bravo

Film-ślimok

użytkownik usunięty

Wszyscy w nim grają jakby połkneli kij od szczotki. Po 30 minutach się zasypia. W sam raz dla emerytów , przynajmniej zawału nie dostaną .

ocenił(a) film na 10

Nie każdemu się musi podobać, może ta część kina nie jest dla Ciebie. W moim odczuciu film jest kwintesencją gatunku westernu i myślę, że wiele osób podziela moje zdanie.

ocenił(a) film na 10
szyldek

Dokładnie tak.

ocenił(a) film na 10

dokładnie tak jak napisał szyldek ten gatunek filmów nie jest dla ciebie bo jezeli np dajesz 3 Rio Bravo innemu westernowi 9 albo 10 to znaczy ze jest cos z tobą nie tak

użytkownik usunięty
pawelec182

bo to kino klasy B

ocenił(a) film na 10

Sam jesteś ślimak bo twój mózg jeszcze nie zdążył zrozumieć tego filmu.

użytkownik usunięty
Luxman

trzymaj dziób dzięciole!

ocenił(a) film na 10

jak mozna dać 3 takiemu westernowi ja sie pytam?

użytkownik usunięty
pawelec182

a można , obejrzyj Pewnego razu na Dzikim Zachodzie to zmienisz zdanie

ocenił(a) film na 9

To już wiem czemu jest to jeden z ulubionych filmów Tarantino.

użytkownik usunięty
pan_dziejaszek

Bo zapewne tarantula nie widział lepszych np. Pewnego razu na Dzikim Zachodzie

ocenił(a) film na 9

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz.

użytkownik usunięty
pan_dziejaszek

To w co ja wierze a to jakie filmy mają ratingi to są osobne sprawy. Wiec z łaski swojej zobacz sobie rating Pewnego razu na Dzikim Zachodzie bo nie wiesz chłopie co tracisz karmiąc sie kinem klasy B typu Rio Bravo..

ocenił(a) film na 9

Chodziło mi o to, że chyba sam nie wierzysz, że Tarantino nie obejrzał "Pewnego razu...".
Jeśli ty wolisz kierować się "ratingami" zamiast własnym gustem to spoko, twoje prawo, ale nie zmuszaj do tego innych.
Aha, na wypadek gdyby ktoś miał wątpliwości "Pewnego razu..." uważam również za rewelacyjny film, ale to inna bajka.

użytkownik usunięty
pan_dziejaszek

No tak, chorego też nie mozna zmuszac do tego aby przyjął lek który mu nie smakuje. Ma prawo umrzec .

ocenił(a) film na 9

Oczywiście, choć nie za bardzo dostrzegam analogię, którą zdajesz się sugerować.

Nie powiem, uśmiałem się z Twojego postu, ale nie zgadzam się z Twoją opinią. Zgadzam się z szyldkiem, film ma swój klimat, a to, że strzelają z kapiszonów i nie leci krew, cóż, czego można wymagać. :) mnie się osobiście bardzo podobał i wśród westernów jest filmem genialnym.

ocenił(a) film na 9
afrykaniec

Jak to nie leci, a co kapało do kufla?

użytkownik usunięty
pan_dziejaszek

Czerwona terpentyna

ocenił(a) film na 9

Ale fajna ta twoja zgryźliwość, w "Pewnego razu..." pewnie naprawdę krwawili.

użytkownik usunięty
pan_dziejaszek

Na pewno bardziej realistycznie , co widać po ratingach, hueheh. Nie przebieraj nóżkami bo i tak nie obronisz swego filmidła w stosunku do klasyków, kino klasy B i tyle.

ocenił(a) film na 9

Dobra, sprawdziłem te twoje ratingi.
Rio Bravo: filmweb-8/10, imdb-8,1/10
Pewnego razu: filmweb-8,1/10, imdb-8,7/10
Rzeczywiście, kolosalna różnica w ocenie, unaoczniająca nam gdzie zaczyna się granica między klasyką a kinem klasy B (trochę powyżej ośmiu).

użytkownik usunięty
pan_dziejaszek

"Prawie" robi wielką różnicę cieciu malinowy

Tyle że nie każdy western jest taki sam, i każdy ma swoją fabułę to tak jak każda komedia jest inna i każda akcja czy horror, ten sam gatunek ale hiostoria zupełnie inna. Każdy ma swoje zdanie i tyle, ale rzeczywiście 3/10? To przesada, chyba nie widziałeś naprawde złych filmów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones