PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33204}

Maroko

Morocco
6,9 1 211
ocen
6,9 10 1 1211
6,6 5
ocen krytyków
Maroko
powrót do forum filmu Maroko

facet spokojny i stateczny jest pomijany, ewentualnie można go wykorzystać jako czasową
przechowalnię (bo jak głosi modna u nas piosenka "Mój piękny panie ja go nie kocham, taka jest
prawda (…) Ale dziewczyna przez świat nie może iść całkiem sama) i taksówkę do faceta
właściwego, typowego cwaniaczka. Powinni jeszcze dokręcić naprawdę finalną scenę opatrzoną
tytułem "rok później" w której olany amant przyjeżdża w rocznicę rozstania w tamto miejsce, a zza
wydmy wyłania nam się wracająca Marlenka z dzieckiem pana legionisty na ręku i śliwką pod
okiem.

ocenił(a) film na 8
rezzou

w tym filmie Marlene zagrała według mnie siebie, pokazała swoją ponętną pogardę ludzmi. niedawno oglądałam film z polskimi napisami co bardziej mi to uswiadomiło, Kiedys w kinie, to aktor był centrum , a nie reżyser, bo teraz, to wszyscy są marionetkami

ocenił(a) film na 6
MaanamskieCiastko

właśnie czytam biografie dietrich, i wtedy reżyser był tak samo w centrum jak teraz. nie widze powiązania?

ocenił(a) film na 6
rezzou

takie przesłanie można znaleźć w 3/4 komedii romantycznych.

ocenił(a) film na 2
rezzou

Drobne cwaniaczki też potrzebują pocieszenia i filmów, gdzie wychodzą na swoje. Bo w prawdziwym życiu to niestety przegrywają z tymi statecznymi frajerami. A że film to magia, to o co chodzi?

rezzou

W latach 30. byłbyś pewnie jednym z cenzorów.

ocenił(a) film na 5
NickError

Zastanów się nad tym co napisałeś, to było poniżej pasa. Nie prowadźmy dyskusji na takim poziomie.

ocenił(a) film na 8
rezzou

Oj, prozaiczny jesteś. Oczywiście, że podskórnie wiadomo, jak kończą delikatne panienki na wydmach Sahary. Ale romantycy brytyjscy pisali słusznie o czasowym zawieszeniu niedowierzania na użytek sztuki, i tutaj mamy do czynienia właśnie z czymś takim. Na pięć minut można uwierzyć, że została córką Beduina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones